Związek Zawodowy "KADRA" KWK "Jas-Mos"

  • Jastrzębie-Zdrój ul Górnicza 1, pok. 214
  • tel: 032 756 3683
    tel: 032 756 3596
  • e-mail:

Co z podwyżką płac?

W związku z oświadczeniem Zarządu JSW S.A. jakoby działanie Reprezentatywnych Organizacji Związkowych było próbą zainicjowania bezprzedmiotowego konfliktu społecznego przedstawiamy i informujemy co następuje.
Jest to kolejna manipulacja i próba wprowadzanie pracowników naszej firmy oraz opinii publicznej w błąd przez Zarząd JSW S.A.
Reprezentatywne Organizacje Związkowe publikują poniżej, przywołane porozumienie.
Oczywiście, że dokument ten był przedmiotem obrad Zarządu bo został on podpisany przez Zarząd zgodnie z obowiązującym prawem i zgodnie z tym prawem powinien być zrealizowany.

Przekazywanie przez Zarząd JSW S.A. nieprawdziwych informacji do załóg i opinii publicznej wzorem lat 2009-2015 jest manipulacją Zarządu, który nie chce ponosić odpowiedzialności za swoje zobowiązania.
Realizacja tego porozumienia będzie papierkiem lakmusowym obecnego Zarządu czy słowa o poprawie warunków pracy i płacy załogi to rzeczywistość czy kolejna deklaracja bez pokrycia.
W piśmie skierowanym do Zarządu JSW S.A., Reprezentatywne Organizacje Związkowe wnioskowały o przedstawienie w tej sprawie stanowiska Zarządu w ciągu 7 dni i w takim terminie oczekujemy na odpowiedź. W załącznikach pisma.
Copyright © 2015 - 2024 ZZ KADRA KWK Jas-Mos All rights reserved. Made by Hostgrafia.pl
Script logo